Ponownie 2 zł za kawę lub herbatę dla seniora

XIV edycja „Kawiarenki dla Seniora” rusza w maju.

Za nami spotkanie inauguracyjne tegorocznej akcji „Kawiarenki dla Seniora”, podczas którego podsumowano działa z ubiegłego roku. Organizatorzy podziękowali przedsiębiorcą za ich zaangażowanie oraz zachęcali do działań w tegorocznej odsłonie.
Restauracja Czeski Film (w której odbyło się spotkanie) brała udział w akcji, w 2023 roku i serwowała seniorom kawę bądź herbatę za 2 zł. Właściciele lokalu w tym roku również zamierzają wziąć udział w przedsięwzięciu, będąc jednocześnie jednym z kilku lokali włączonych w tą inicjatywę.

Dla przypomnienia „Kawiarenki dla Seniora” to inicjatywa polegająca na tym, że częstochowscy seniorzy mogą za symboliczne 2 zł kupić (w wybranych lokalach) herbatę albo kawę. Osoby, które mogą z tego skorzystać muszą mieć ukończone 60 lat. Organizatorom chodzi przede wszystkim o to, aby zaktywizować osoby starsze i ułatwić im udział w życiu społecznym Częstochowy.

Aby skorzystać z możliwości kupienia gorącego napoju w symbolicznej cenie, trzeba będzie posiadać odpowiedni kupon (te jeszcze nie są wydawane), który będzie za jakiś czas dostępny w częstochowskim MOPS-ie.

Fot. UM Częstochowa

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak