Press & Practise Day

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów na tegoroczny Press & Practise Day, który odbędzie się 19 kwietnia. Do Państwa dyspozycji będą wszyscy zawodnicy oraz sztab szkoleniowy TAURON Włókniarza CzęstochowaPoczątek wydarzenia zaplanowano na godzinę 15:00 – zawodnicy będą oczekiwać na Państwa w swoich boksach. Po zakończeniu części medialnej, odbędzie się trening. Prosimy o akredytowanie się na poniedziałkowe wydarzenie za pośrednictwem portalu Accredito.

Mateusz Żesławski, wlokniarz.com

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak