Szwarga i Raków przestają współpracować

Władze klubu Raków Częstochowa poinformowały dzisiaj (7 maja), że wraz z końcem sezonu obecny trener drużyny czerwono-niebieskich, Dawid Szwarga przestaje nim być.

Dla przypomnienia, zastąpił on niemal rok temu Marka Papszuna na stanowisku pierwszego trenera. Dla wielu obserwujących poczynania zawodników w tym okresie to była kwestia czasu, ponieważ Szwarga nie sprawdził się w tej roli. Władze klubu podjęły taką decyzję by zmiana trenującego nastąpiła latem. Gdyby nie taki obrót sprawy, 33-letek działałby z Rakowem do czerwca przyszłego roku.

Kto przejmie stery pierwszego trenera, jeszcze nie wiadomo, ale kibice spekulują o powrocie Marka Papszuna lub pojawieniu się w tej roli Łukasza Piszczka.

Fot. Raków Częstochowa

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak