Koktajl hormonów – poznaj przepis na dobry poród oraz połóg

14 maja w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Najświętszej Maryi Panny odbyły się warsztaty ,,Koktajl hormonów – poznaj przepis na dobry poród oraz połóg”.

Łukasz Majewski, rzecznik prasowy szpitala podkreśla, że godny poród to temat, który trzeba nagłaśniać:

– Trwa Tydzień Godnego Porodu. W całej Polsce odbywają si,ę różne akcje z tej okazji. W naszej szkole rodzenia zorganizowano takie wydarzenie, które ma zachęcić przyszłe mamy do rodzenia w naszym szpitalu. To, co najważniejsze – godny poród powinien być taką normalnością w całym kraju.

O szczegółach programu wydarzenia mówi Anna koordynator Szkoły Rodzenia w Szpitalu przy ul. Bialskiej:

– Zorganizowaliśmy warsztaty dla pań, które chcą u nas w szpitalu rodzić. Miały okazję spotkać się z położnymi z naszego traktu porodowego, obejrzeć prezentację, o tym, jak rodzić po ludzku. Mogły też porozmawiać o bezpieczeństwie w podróży z dzieckiem. Otrzymały przydatne upominki i przy okazji obejrzeć też blok porodowy.

LN

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak