Naucz się AI z MGS

Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie zaprasza na nowy cykl warsztatów pt. LATEM DZIEŃ JEST DŁUGI! Pierwsze warsztaty odbędą się już 10 lipca 2024 roku i będą poświęcone tematowi KREATYWNOŚĆ W AI.

Podczas warsztatów uczestnicy nauczą się używać narzędzi sztucznej inteligencji do tworzenia obrazów i wideo. Odkryją potencjał sztucznej inteligencji i wirtualnej rzeczywistości w produkcji cyfrowej. Dowiedzą się, w jaki sposób nowe technologie mogą pomóc w procesie twórczym artystów. Poznają różne typy narzędzi AI i eksperymentują z nimi. Na końcu stworzą własną animację.

Warsztaty poprowadzi Agata Lankamer, artystka i badaczka sztucznej inteligencji w sztukach wizualnych.

Uczestnicy warsztatów proszeni są o zabranie ze sobą własnego laptopa. Udział jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona.

Fot. MGS Częstochowa

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak