Przeżyjmy to jeszcze raz – Dzień Otwarty na UJD

15 marca w Uniwersytecie Jana Długosza odbył się Dzień Otwarty. Podobnie jak w poprzednich latach, cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony tegorocznych maturzystów, ale też nauczycieli czy absolwentów uczelni.

Dzień Otwarty został zainaugurowany spektaklem wyreżyserowanym przez prof. Adama Regiewicza. Zebranych gości przywitała rektor uczelni prof. dr hab. Anna Wypych-Gawrońska oraz przewodniczący Samorządu Studentów Wiktor Mucha.

Po zakończeniu widowiska uczestnicy udali się na kampus oraz pozostałe budynki uczelni, gdzie akademicy przygotowali liczne atrakcje o charakterze naukowym: warsztaty, wykłady oraz konkursy.

W linku poniżej można obejrzeć spektakl, przygotowany przez uczelnię.

https://www.ujd.edu.pl/…/Widowisko%20Dzie%C5%84…

Fot. Uniwersytet Jana Długosza

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak