Ul. Sportowa do przebudowy – uwaga na utrudnienia w ruchu!

Od 12 kwietnia rozpocznie się przebudowa ul. Sportowej na odcinku od ul. Wandy Rutkiewicz do alei 11 Listopada. Z tego powodu mogą pojawić się utrudnienia w ruchu, o czym informuje Miejski Zarząd Dróg.

Zakres prac, jakie są zaplanowane, obejmuje modernizację chodnika, przebudowę jezdni o szerokości 5,5 m i długości 738 m (zakończonej placem do zawracania), zostanie wymieniona nawierzchnia na miejscach postojowych oraz nastąpi odtworzenie progów zwalniających.

Fot. UM Częstochowa

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak