Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie organizuje dni otwarte

16 i 17 kwietnia będzie można wziąć udział w dniach otwartych Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie, które znajduje się przy ul. Jasnogórskiej 34/36.

Organizatorzy szczególnie zapraszają rodziców dzieci do 10. roku życia, które będą miały możliwość zakwalifikowania się na zajęcia oferowane przez Centrum. Jednostka działa w strukturze MOPS i jest tworzona przez grupę specjalistów, w skład, który wchodzą min. lekarz specjalista rehabilitacji medycznej, psycholog, opiekun medyczny, fizjoterapeuci, logopedzi, pedagodzy oraz oligofrenopedagodzy. To dzięki nim dzieci z niepełnosprawnościami ruchowymi bądź umysłowymi mogą korzystać z wieloprofilowej terapii.

Instytucja nie zapomina również o rodzicach, którym oferuje nie tylko konsultacje, porady czy prezentację potrzebnych działań (np ćwiczenia), ale również wsparcie.

Dni otwarte będą trwały przez wtorek i środę. Podczas nich będzie można skorzystać z konsultacji specjalistów, zwiedzić Centrum oraz wziąć udział w zajęciach integracyjnych.

na bazie informacji MOPS
obok: grafika informacyjna Dni Otwartych

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak