Lubliniec zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym

Urząd Miejski w Lublińcu we współpracy z Zakładem Wodociągów i Usług Komunalnych w Lublińcu serdecznie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym o temacie „W TROSCE O KANALIZACJĘ – TOALETA TO NIE ŚMIETNIK”.

Cel konkursu to edukacja dzieci i młodzieży na temat znaczenia wody w życiu codziennym, poszerzenie ich wiedzy na temat procesów i etapów oczyszczania ścieków, a także promowanie świadomości ekologicznej i kształtowanie proekologicznych postaw wśród najmłodszych.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci z obszaru gminy Lubliniec, podzielone na dwie kategorie wiekowe: kategoria I obejmuje dzieci przedszkolne (w tym również te, które nie uczęszczają do żadnej placówki), natomiast kategoria II to uczniowie klas I-III szkoły podstawowej.

Prace, wykonane w dowolnej technice na formacie A4 lub A3, należy przesłać lub dostarczyć osobiście na adres Zakładu Wodociągów i Usług Komunalnych przy ul. Spokojnej 2, z dopiskiem „Konkurs plastyczny”, w terminie od 6 maja 2024 r. do 24 maja 2024 r.

W każdej z kategorii zostaną wyłonione trzy nagrodzone prace, a w przypadkach szczególnych mogą zostać przyznane także wyróżnienia. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na dzień 3 czerwca 2024 r. Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie internetowej lubliniec.eu.

Mat. red.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak