III Festiwal im. Piotra Machalicy w Częstochowie

27 czerwca rozpocznie się III Festiwal im. Piotra Machalicy w Częstochowie, w Akademickim Centrum Kultury „Klub Politechnik”. Impreza rozpocznie się monologiem scenicznym “My Way” aktorki występującej na polskich scenach od lat – Krystyny Jandy.

Poza znaną artystką wystąpi jeszcze kilka niemniej znanych twarzy jak Katarzyna Żak czy André Ochodlo. Festiwal potrwa do 30 czerwca.

Plakat: Fundacja im. Piotra Machalicy

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak