„Dzień w londyńskiej The National Gallery”

Kino Studyjne OKF Iluzja, znajdujące się przy Alei Najświętszej Maryi Panny 64, zaprasza na niezwykły pokaz, który pozwoli zwiedzić jedną z największych galerii sztuki na świecie. Akcja Wielka Sztuka na Ekranie – „Dzień w londyńskiej The National Gallery” organizowana jest w ramach 200-lecia istnienia tej instytucji na terenie Wielkiej Brytanii. Chociaż przez krótki czas będzie można „przejść się” po tym miejscu oprowadzonym przez pracowników oraz gości specjalnych.

Premiera zaplanowana jest na jutr, 15 czerwca, na godz. 16.00.

Fot. Organizatorzy

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak