ZGUBIONE I ZNALEZIONE W OBIEKTYWIE – PLENEROWY WERNISAŻ W OLSZTYNIE

Już 1 maja o godz. 16:00 Jurajska Gmina Olsztyn zamieni się w otwartą galerię pod gołym niebem. Na rynku miejskim wystartuje wernisaż fotografii Adama Markowskiego „Zgubione / Znalezione”. Zdjęcia pojawią się w dużym formacie wzdłuż ul. Kuhna, więc będzie co oglądać na spokojnym spacerze.

Klimat podkręci DJ Kacper Kapsa, więc oprócz sztuki wpadnie też trochę dobrej muzyki. Idealna opcja, żeby wyskoczyć z domu i złapać trochę kultury w luźnej atmosferze.

Fot. Organizatorzy

Udostępnij:

Facebook
Twitter
X
LinkedIn
Search

Najbardziej Popularne