Biblioteka Publiczna zamyka niektóre pomieszczenia

Prace remontowe w Bibliotece Publicznej im. dr. Władysława Biegańskiego przy al. NMP 22 trwają w najlepsze. Budynek w ten sposób ma być dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i do nowych, obowiązujących przepisów przeciwpożarowych. Z tego powodu niektóre pomieszczenia obiektu są czasowo niedostępne dla czytelników.

Obecnie nieczynna jest Czytelnia Główna i Pracownia Internetowa, a także Oddział Informacji Regionalnej i Informatorium. Przewidziany czas ponownej dostępności pomieszczeń to 31 sierpnia

Póki co można bez problemu korzystać z Wypożyczalni Głównej.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak