Trzech mężczyzn w rękach policji

To był pracowity tydzień dla częstochowskiej policji. Kryminalni z Referatu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób zatrzymali trzech mężczyzn. Pierwszym był 56-latek, który próbował uniknąć kary pozbawienia więzienia i był ścigany listem gończym. Wpadł w poniedziałek zauważony w urzędzie. Zatrzymany spędzi 6 miesięcy w więzieniu za kradzieże.

Kolejny zatrzymany to 23-letni Częstochowianin, również poszukiwany listem gończym. Mężczyzna niszczył mienie. Policjanci pochwycili go kiedy kierował opla astrę na ul. Okólnej. W więzieniu spędzi 6 miesięcy.

Ostatnim zatrzymanym jest 49-latek, poszukiwany przez częstochowską prokuraturę. Mężczyzna unikał płacenia alimentów. Zlokalizowany w Rudnikach, trafi do aresztu na 30 dni.

Fot. KMP Częstochowa

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak