43-letni oszust zatrzymany

Kryminalni z Jawora i Częstochowy dzięki udanej współpracy zatrzymali 43-letniego oszusta, który był poszukiwany listem gończym.

Mężczyzna przebywał w mieszkaniu, w Częstochowie, gdzie się ukrywał. Do zatrzymania doszło 14 czerwca. Oszust był poszukiwany listem gończym, wystawionym przez Prokuraturę Rejonową w Tarnowskich Górach. Inicjatorami zatrzymania byli policjanci z Jawora, którzy po wstępnym ustaleniu, gdzie może przebywać mężczyzna poprosili o pomoc swoich częstochowskich kolegów, którzy bezzwłocznie ruszyli do działania.

Podejrzany został zatrzymany w jednym z mieszkań przy ul. Makuszyńskiego i trafił do aresztu.

Fot. Częstochowska Policja

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak