UTW rozpoczął wakacje

12 czerwca oficjalnie zakończył się rok akademicki Stowarzyszenia Częstochowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Uroczystość w ramach tej okazji odbyła się w auli liceum ,,Norwida” przy ul. Jasnogórskiej. W tym samym miejscu organizowane są wykłady.

Prezes Stowarzyszenia Andrzej Królica i wiceprezeska Jolanta Maślanka-Kościelny witali przybyłych gości. Tradycyjnie, nie zabrakło uroczystych przemów, a także występów młodszego pokolenia.

Klasyczny dzień uczestników UTW to nie tylko wykłady, ale i zajęcia ruchowe. Poza tym zapisane osoby mogą brać udział w dodatkowych rozrywkach, jak brydż czy wycieczki.

Fot. UM Częstochowy

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak