Kończy się możliwość zgłaszania do BO

20 czerwca mija możliwość zgłaszania pomysłów do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. To już 11. raz jak można proponować działania w ramach tej akcji. Zgłoszenie można wykonać za pomocą odpowiedniej strony internetowej (podana na stronie Urzędu Miasta) lub w stacjonarnym punkcie, w Urzędzie Stanu Cywilnego przy ul. Focha 19/21, pok. 32.

Ważne by do zgłoszenia na projekt ogólnomiejski dodać skan/zdjęcie listy mieszkańców naszego miasta (co najmniej 60.), którzy popierają zadanie.

W przyszłorocznym budżecie ma być na wygrany projekt w ramach BO przeznaczone prawie 10 mln zł. Głosowanie będzie trwało od 23 września do 7 października.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak