Lodowisko dostanie nowe oblicze

Urząd Miasta ogłosił przetarg na modernizację częstochowskiego lodowiska. Działanie to zostanie zrealizowane ze środków miejskich, jako realizacja jednego z projektów Budżetu Obywatelskiego.

Zakres prac obejmie położenie nowej nawierzchni, która da możliwość jazdy np. na rolkach czy grę w uni hokeya. Poza tym wykonawca ma zamontować profesjonalne bandy hokejowe ze szklanymi elementami ochronnymi. Przewidziane jest też dodatkowe wyposażenie.

Oferty na realizację można składać do 8.30, 26 czerwca, a zwycięzca będzie musiał zakończyć prace do 29 listopada.

Fot. Łukasz Kolewiński

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak