VII Częstochowskie Dni Fantastyki

VII Częstochowskie Dni Fantastyki odbędą się w sobotę 29 czerwca 2024 roku w Resto&Pub Szafa w Częstochowie (ul. Jasnogórska 89). Impreza rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do 22:00.

Tegoroczna edycja będzie luźno osadzona w klimatach około słowiańskich. Nie zabraknie jednak atrakcji dla fanów klasycznej fantastyki, science fiction, horroru i innych gatunków. Wśród zaproszonych gości znajdą się m.in.: Aleksandra Seliga, autorka trylogii „Gołoborze”, Grupa LARP „Czarne Anioły”, Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki „Fantastyka Częstochowa”.

Wstęp na Częstochowski Dzień Fantastyki jest bezpłatny.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak