Dni Gminy Poraj 2024

Dni Gminy Poraj 2024 odbędą się w ostatni weekend czerwca, czyli od 28 do 30. Impreza będzie miała miejsce w dwóch lokalizacjach:

W piątek: Marina Poraj, a w sobotę i niedzielę: Ośrodek Sportów Wodnych i Rekreacji „Zalew Atrakcji” w Jastrzębiu.

Wśród atrakcji zapowiedziane są koncerty takich gwiazd jak: Szanty na Marinie Poraj, Andrzej Piaseczny i Viki Gabor

Poza tym zorganizowane zostaną występy lokalnych zespołów i artystów, konkursy i zabawy dla dzieci oraz dorosłych, strefy gastronomiczne z jedzeniem i piciem, jarmark rękodzieła i lokalnych produktów, pokazy strażackie i pokazy ratownictwa wodnego, strefa animacji dla dzieci

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Fot. GMINA PORAJ

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak