Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie ogłosił letni harmonogram pływalni

W lipcu Pływalnia Kryta przy al. Niepodległości będzie zamknięta z powodu corocznej przerwy technologicznej. W tym czasie MOSiR zachęca do korzystania z Pływalni Krytej „Sienkiewicz Częstochowa”, której przerwa technologiczna jest zaplanowana na sierpień. Aktualne harmonogramy godzin ogólnodostępnych dla obu pływalni można znaleźć na stronie internetowej MOSiR w zakładce „Obiekty”.

Park Wodny Częstochowa będzie otwarty codziennie w godzinach od 10:00 do 22:00 przez całe wakacje. Pływalnia Letnia przy ul. Dekabrystów 45 będzie czynna od 10:00 do 20:00, a kasa będzie obsługiwać klientów do godziny 19:00.

Dodatkowo, można skorzystać z kąpieliska w strefie wypoczynku „Adriatyk” oraz wypożyczalni sprzętu pływającego przy zbiorniku „Bałtyk” w Parku Wypoczynkowym „Lisiniec”, które będą otwarte w godzinach od 10:00 do 20:00.

fot. UM Częstochowy

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak