Turniej Siatkówki Plażowej podczas Święta Pieczonego Ziemniaka

W sobotę, 10 sierpnia 2024 roku, na placu OSP Libidza odbędzie się turniej siatkówki plażowej, organizowany w ramach Święta Pieczonego Ziemniaka. Trwają zapisy do wzięcia udziału w tej emocjonującej rywalizacji.

Turniej przewidziany jest dla trzyosobowych drużyn, z możliwością zgłoszenia jednej osoby rezerwowej. To doskonała okazja, by spędzić czas na świeżym powietrzu, w sportowej atmosferze i w gronie znajomych.

Zainteresowani uczestnicy proszeni są o zgłoszenia telefoniczne pod numerem 668 341 281. Nie zwlekajcie, liczba miejsc jest ograniczona!

Fot. KGW w Libidzy

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak