Kolejny przystanek cyklu „Festiwal – Koncerty” już w sobotę w Dźbowie

Już w najbliższą sobotę na terenie OSP Dźbów odbędzie się kolejny przystanek cyklu imprez plenerowych „Festiwal – Koncerty”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00 i obfitować będzie w liczne atrakcje dla całych rodzin.

Tradycyjnie w ramach festiwalu zaplanowano piknik rodzinny. Na uczestników czekają strefy: animacji dla najmłodszych, gastronomiczna, chillu oraz zdrowia. Organizatorzy przewidzieli także konkursy i inne atrakcje. W strefie zdrowia będzie można zmierzyć ciśnienie i poziom cukru, skorzystać z porad dietetycznych oraz treningowych. W jednym z konkursów do wygrania jest rower górski.

Na scenie wystąpią Paweł Kulej oraz Orkiestra OSP Dźbów, a muzyczne wrażenia uzupełnią sety DJ-ów. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnej zabawy i aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak