Kobieta na motocyklu opowie o podróży do Japonii

Już 4 lipca o godz. 18.00 w Filii nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Nowowiejskiego 15) odbędzie się spotkanie z Anną Jackowską, znaną jako „Kobieta na motocyklu”. Podczas wydarzenia Jackowska podzieli się opowieściami ze swojej motocyklowej podróży do Japonii.

Anna Jackowska rozpoczęła swoje motocyklowe przygody w 2001 roku, mając zaledwie 22 lata. Przez lata podróżowała samotnie, korzystając z różnych motocykli, takich jak Cagiva River, Suzuki Bandit 600 i Yamaha Fazer 600. W ramach autorskiego projektu „Jedna Kobieta, jeden motocykl, wiele kultur” w 2010 roku odwiedziła Syrię i Jordanię, a także przemierzyła kraje bałkańskie, Stany Zjednoczone, Argentynę, Australię i Japonię. Jej podróże zaprowadziły ją również na kraniec szkockich Szetlandów.

Spotkanie z Anną Jackowską jest częścią zadania BO nr 326 „Spotkajmy się w bibliotece”. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na wydarzenie obowiązują zapisy. Zainteresowani mogą zarejestrować się bezpośrednio w Filii nr 9 lub dzwoniąc pod numer 34 360 61 14.

Fot. Biblioteka Publiczna w Częstochowie

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak