LETNIE WIECZORY PEŁNE TAŃCA I DOBREJ ENERGII NA PLACU BIEGAŃSKIEGO

W centrum miasta szykuje się świetna okazja do spędzenia letnich wieczorów w rytmie muzyki. Na Placu Biegańskiego rusza cykl plenerowych potańcówek, który przez kilka kolejnych tygodni będzie przyciągał miłośników tańca, ruchu i dobrej zabawy. Co ważne – udział w wydarzeniach jest całkowicie bezpłatny.

Spotkania będą odbywać się w godzinach od 20:00 do 22:00. Organizatorzy przygotowali różnorodny program, dzięki któremu każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wieku czy tanecznego doświadczenia.

Harmonogram prezentuje się następująco:

▪︎ 26 czerwca – wieczór z muzyką Michała Fogga,

▪︎ 3 lipca – energetyczna zumba prowadzona przez Kamilę Kwadrans,

▪︎ 10 lipca – salsa z Grzegorzem Cabanem,

▪︎ 17 lipca – gorące rytmy latino.

To propozycja zarówno dla osób, które regularnie pojawiają się na parkiecie, jak i tych, którzy dopiero chcą spróbować swoich sił w tańcu. Wystarczy wygodny strój, odrobina chęci i dobry nastrój.

Letnie potańcówki na Placu Biegańskiego to doskonały sposób na aktywny wypoczynek, spotkanie ze znajomymi i złapanie wakacyjnego klimatu bez wyjeżdżania z miasta. Jeśli szukasz pomysłu na czwartkowy wieczór, warto wpisać te daty do kalendarza i zajrzeć do centrum. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wspólnej zabawy pod gołym niebem.

Fot. Organizatorzy

Udostępnij:

Facebook
Twitter
X
LinkedIn
Search

Najbardziej Popularne