Lwy przegrały w Gorzowie

W upale, 9 lipca, na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim rozegrano zaległą I rundę ćwierćfinałową grupy B Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Spotkanie dostarczyło kibicom wielu emocji, a do samego końca wynik pozostawał niepewny.

Ostatecznie, po zaciętej walce, zwycięstwo odniosła drużyna gospodarzy – Stal Gorzów. Pokonali ekipę Kronos II Włókniarz Częstochowa, pewnie awansując na pozycję lidera grupy.

Kluczową postacią w zespole Stali okazał się Kacper Halkiewicz, który zdobył imponujące 11 punktów, popisując się znakomitą formą i determinacją. Jego występy znacząco przyczyniły się do końcowego sukcesu drużyny.

Drugie miejsce w zawodach zajęła ekipa z Częstochowy, która dzielnie walczyła do samego końca. Z pewnością żużlowcy Kronos II Włókniarza zaprezentują się z jeszcze lepszej strony w kolejnych meczach, licząc na awans do półfinału.

Zaległa I runda ćwierćfinału DMPJ w Gorzowie Wielkopolskim zapoczątkowała fazę play-off tych prestiżowych rozgrywek. Kibiców czekają z pewnością kolejne emocjonujące mecze, w których wyłonieni zostaną najlepsi młodzi żużlowcy w kraju.

Fot. Włókniarz Częstochowa

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak