Natalia Dominiak wywalczyła kwalifikację na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu!

Natalia Dominiak, pięcioboistka wywodząca się z częstochowskiego klubu UKS Atut, wywalczyła kwalifikację na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu!

Dla Mistrzyni Europy U24 w pięcioboju nowoczesnym z 2017 roku będzie to pierwszy start na olimpiadzie.

Igrzyska w Paryżu rozpoczną się 26 lipca. Reprezentacja Polski w pięcioboju nowoczesnym wyruszy do stolicy Francji 3 sierpnia, a zmagania w tej dyscyplinie rozpoczną się 8 sierpnia.

Wszystkim kibicom sportu z Częstochowy i okolic z pewnością nie trzeba przypominać Natalii Dominiak. To utytułowana zawodniczka, która na swoim koncie ma wiele sukcesów, m.in.: Mistrzostwo Europy U24 w pięcioboju nowoczesnym (2017), złote medale Mistrzostw Polski Seniorów w pięcioboju nowoczesnym (2019, 2021), i wielokrotne medale Pucharu Świata w pięcioboju nowoczesnym

Już teraz trzymamy kciuki za Natalię i życzymy jej powodzenia na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu!

To wielki dzień dla częstochowskiego sportu i z pewnością całe miasto będzie śledzić jej olimpijskie zmagania.

Fot. Polski Związek Pięcioboju Nowoczesnego

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak