METRO WARSZAWA WYGRYWA W CZĘSTOCHOWIE!

Zakończyła się kolejna edycja Stoelzle Volleyball Cup U19 w siatkówce. Arenami zmagań były dwie częstochowskie hale, a gospodarzem oczywiście Eco Team Stoelzle AZS Częstochowa.

Po trzech dniach przepełnionych siatkówką najlepsi okazali się zawodnicy KS Metro Warszawa. Drugie miejsce padło łupem SMS PZPS Spała, a na najniższym stopniu podium stanęli gracze Trefla Gdańsk.

📸 Eco Team Stoelzle AZS Częstochowa

Udostępnij:

Facebook
Twitter
X
LinkedIn
Search

Najbardziej Popularne

Partnerzy relacji sportowych: