LATO STARTUJE W PRZYROWIE! PRZED NAMI WIECZÓR PEŁEN MUZYKI, ZABAWY I ATRAKCJI

Już 27 czerwca 2026 roku teren rekreacyjno-wypoczynkowy przy ul. Świętego Mikołaja w Przyrowie zamieni się w miejsce wspólnego świętowania początku wakacji. Burmistrz Miasta i Gminy Przyrów oraz Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Przyrowie zapraszają mieszkańców i gości na wydarzenie „Powitanie Lata 2026”.

Zabawa rozpocznie się o godz. 16.30 Turniejem Sołectw w piłce siatkowej. Następnie na scenie zaprezentuje się Zespół Pieśni i Tańca „Przyrowskie Nutki”, a wieczorem publiczność rozgrzeje koncert zespołu „Masza”. Gwiazdą wydarzenia będzie Szymon Samulak z projektem „Pozytywnie Albo Wcale”, który wystąpi o godz. 21.30. Na zakończenie organizatorzy zapraszają na dyskotekę pod gwiazdami z DJ Piotrem.

W programie nie zabraknie także akcentów związanych z lokalnymi tradycjami. Podczas imprezy poznamy laureatów konkursu na najpiękniejszy „Wianek Sobótkowy”. To okazja, by pokazać własną kreatywność i nawiązać do zwyczajów Nocy Świętojańskiej.

Przez cały czas trwania wydarzenia dostępne będą atrakcje dla najmłodszych, stoiska gastronomiczne oraz szeroka oferta profilaktyczna przygotowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia i partnerów. Uczestnicy będą mogli skorzystać m.in. z badań i konsultacji zdrowotnych, pomiarów ciśnienia, poziomu cukru, składu masy ciała czy badań słuchu.

Na wszystkich czeka wakacyjna atmosfera, dobra muzyka i mnóstwo okazji do wspólnego spędzenia czasu. Warto zarezerwować sobie ten wieczór i rozpocząć lato w Przyrowie.

Fot. Miasto i Gmina Przyrów – Profil Urzędu Miasta i Gminy Przyrów

Udostępnij:

Facebook
Twitter
X
LinkedIn
Search

Najbardziej Popularne