Śmiertelnie potrącił 53-latka

W piątek, 29 marca, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 53-latek został potrącony na pasach w Jackowie około godz. 19.00. Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca chevroleta, 40-letni mężczyzna, jadąc prostym odcinkiem drogi potrącił pieszego.

Mundurowi wraz z prokuraturą (pod jej nadzorem) wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzania.

Policja również przypomina o zachowaniu ostrożności na drodze tym bardziej, że nadal pogoda nie sprzyja kierowcom oraz słońce zachodzi dość szybko.

fot. KMP Częstochowa

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak