Witalna pobudka wiosny

Wczoraj, 3 kwietnia, Stradom został wybudzony na wiosnę!

Szkoła Podstawowa nr 21 i Zarząd Klubu Sportowego STRADOM zorganizowali zajęcia Zumby oraz Jogi w których udział wzięli przedstawiciele różnego wieku. Wszystko zaczęło się o godzinie 18.00, a skończyło piętnaście minut przed 20.00.
Podczas wspólnego ruchu nie zabrakło śmiechu dobrej zabawy i pozytywnej energii, a fotorelację z wydarzenia możemy obejrzeć dzięki Markowi Tęczy.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak