Taka akcja po raz pierwszy w Częstochowie

5 kwietnia na Placu Biegańskiego od godziny 12.00 miała miejsce I edycja akcji „Zdrowa Częstochowa”.

Impreza odbywała się w ramach Światowego Dnia Zdrowia i obfitowała w wiele atrakcji. W programie przedsięwzięcia uwzględnione były konsultacje z pedagogiem, psychologiem, logopedą i doradcą zawodowym. Poza tym można było porozmawiać z dietetykiem, który dla chętnych robił analizę składu ciała. Nie zabrakło też mobilnego punktu pobrań krwi, a dla tych co chcieliby pomóc i zadziałać w słusznej sprawie mieli możliwość zarejestrowania się jako dawca szpiku kostnego i zdobyć niezbędne informacje w punkcie DKMS.

W trakcie czterogodzinnej imprezy można było zmierzyć ciśnienie i wziąć udział w pokazie z pierwszej pomocy.
Poza zdrowotną otoczką nie zabrakło pokazów tańca, warsztatów zumby czy zajęć sportowych, a dla dbających o urodę oraz zainteresowanych w temacie były również porady z zakresu beauty.

Głównymi organizatorami imprezy były: IV LO im. H. Sienkiewicza w Częstochowie oraz ZSP nr 1 w Częstochowie, a patronem Prezydent Miasta Częstochowy.

Relację fotograficzną zawdzięczamy Markowi Tęczy.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak