Tańczyli z odcieniami błękitu

Za nami VII EDYCJA TANECZNYM KROKIEM W NIEBIESKI ŚWIAT AUTYZMU – zwana NIEBIESKIM MARATONEM w Częstochowie. 6 kwietnia koło godziny 15.00 z tej okazji roztańczono nasze miasto.

Wydarzenie zorganizowało Stowarzyszenie Daj Mi Czas, które zajmuje się tym już od kilku lat. Tym samym szerzy wiedzę o autyzmie. W tym roku głównym hasłem akcji było „Autyzm. W różnym świetle”.
Fotorelację zawdzięczamy Markowi Tęczy.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak