10 lat MDK

Miejski Dom Kultury w Częstochowie będzie obchodził X-lecie!

W ramach upamiętnienia tego wydarzenia będą zorganizowane atrakcje czyli festyn oraz Dni Otwarte MDK. Będzie można zwiedzić obiekt, wziąć udział w prezentacji pracowni oraz sprzętu strażackiego, a także przygotowane zostanie stanowisko do nauki pierwszej pomocy. Dla dzieci będą klasyczne atrakcje jak dmuchańce, malowanie twarzy i zmywalne tatuaże.

Poza wydarzeniami zostanie jeszcze przygotowany poczęstunek jak wata cukrowa, popcorn, lody, napoje i kiełbaska z grilla.

Organizatorzy na tym nie poprzestaną. Zostanie udostępniony basen (w godzinach 14:00-21:00). Na pływalnię będzie można wejść na 45 min i maksymalnie, jednorazowo 50 osób.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak