Hala Polonia pełna niezwykłości

Dzisiaj i jutro, 6-7 kwietnia w Hali Polonia, w Częstochowie odbywają się dwie imprezy. Festiwal Ezoteryki i Medycyny Naturalnej i Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości już przyciągnęła tłumy, a to dopiero pierwszy dzień wydarzeń.
Podczas imprez można nabyć tematyczne przedmioty, produkty związane z medycyną naturalną, biżuterię, książki, oczywiście minerały i przedmioty związane z ezoteryką.
Na hali nie brakuje też egzotycznych towarzyszy jak różnej wielkości gady i owady.
Bilety można nabyć przy kasie, a impreza będzie trwała jeszcze jutro między 10, a 18.00.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak