#tańczMY w Częstochowie

Instruktorka Kamila Kwandrans roztańczyła wczoraj Częstochowian w ramach akcji #tańczMY. Wczoraj na placu Biegańskiego, w okolicach godziny 16.00 pojawiło się rzesze fanów i entuzjastów tańca. Rytmiczna muzyka, kolory i pozytywna energia przejęła Częstochowę na godzinę.

Akcja #tańczyMY ma na celu zrzeszać wszystkich, tych małych i dużych, którzy w jakimkolwiek stopniu kochają tą formę ruchu. Biorą w niej udział różne instytucje, w tym szkoły, uczelnie, fundacje czy placówki publiczne.

Więcej o tym pisaliśmy podczas zapowiedzi TUTAJ.

Fot. Marek Tęcza

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak