II edycja targów pn. „EKO JURA”– Magiczna Ekologiczna Kraina

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie jako organizacja samorządu gospodarczego reprezentująca pracodawców z miasta Częstochowy i subregionu północnego województwa śląskiego, organizuje II edycję targów pn. „EKO JURA” – Magiczna Ekologiczna Kraina. W ten sposób promujemy m.in. przedsiębiorców, instytucje z branży ekologicznej i realizowane inwestycje z tej branży, chcemy promować tradycyjną, polską żywność, przepisy kulinarne, a jednocześnie pragniemy umożliwić uczestnikom sprzedaż ich wyrobów. Podczas wydarzenia EKO JURA planujemy również zaprezentować postawy proekologiczne, urządzenia, sprzęt

i działania ekologiczne takie jak:

• samochody elektryczne

• pszczelarstwo, ogrodnictwo

• schroniska dla zwierząt

• firmy zajmujące się gospodarką odpadami, usługami w zakresie ochrony środowiska, gospodarka obiegu zamkniętego

• firmy z odzieżą naturalną

• ekologiczne wyroby rzemieślnicze

• kultura fizyczna, sport ogólnorozwojowy

• firmy produkujące i montujące fotowoltaikę

Partnerem Targów „EKO JURA” jest gazeta ŻYCIE REGIONU.

Do udziału zapraszamy przedstawicieli samorządów terytorialnych, samorządów gospodarczych, firm, przedsiębiorstw z województw promujących i charakteryzujących się zachowaniem EKO.

Nasze plany obejmują również promocję tego wydarzenia poprzez wydanie elektronicznego katalogu, w którym będą zawarte informacje i reklamy wszystkich firm, które wezmą udział w „EKO JURA”.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 21-23 czerwca 2024r. w III Alei NMP

w Częstochowie. Zajmiemy się również zapewnieniem atrakcji dla najmłodszych mieszkańców Częstochowy i regionu poprzez zorganizowanie na Placu Biegańskiego animacji i konkursów, będą też balony, wata cukrowa itp.

Nadal można zostać wystawcą podczas imprezy. By to zrobić wystarczy zadzwonić pod numer: 602 365 503.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak