PSIKNIK – czyli I Jurajska Wystawa Psów do Adopcji

W sobotę, 30 czerwca, w Restauracji Spichlerz Olsztyn, mieszczącej się w Olsztynie koło Częstochowy, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – I Jurajska Wystawa Psów do Adopcji, czyli Psiknik. Organizatorzy przygotowali bogaty program, który z pewnością zainteresuje miłośników czworonogów.

Podczas Psikniku goście będą mieli okazję zapoznać się z działalnością Schroniska w Zawierciu oraz wziąć udział w prelekcjach. Jedna z nich będzie poświęcona procesowi adopcji psa, a kolejna tematowi sterylizacji. Ponadto, na uczestników czekają konsultacje behawioralne, podczas których będą mogli porozmawiać z ekspertami na temat zachowań swoich pupili.

Wydarzenie uatrakcyjnią występy artystyczne oraz liczne atrakcje dla dzieci. Nie zabraknie również spotkań z psami pracującymi, które na co dzień pełnią ważne funkcje w społeczeństwie. Dla najmłodszych przygotowano także Psiejski Konkurs Plastyczny, w którym będą mogli wyrazić swoją miłość do zwierząt poprzez sztukę.

Psiknik to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o adopcji psów i włączyć się w działania na rzecz poprawy losu bezdomnych czworonogów. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

LN

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak