Pierwsze takie zawody!

Już w ten weekend, 22-23 czerwca 2024 roku, w miejscowości Prusicko (gmina Nowa Brzeźnica) odbędą się „Drwal nad Wartą 2024”!

To wyjątkowe wydarzenie, będące pierwszą edycją eliminacji do Mistrzostw Polski Drwali. Oprócz widowiskowych konkurencji pilarskich, na uczestników i kibiców czekają liczne atrakcje, m.in.: koncerty, strefa food trucków, strefy dla dzieci, pokazy i konkursy, możliwość spróbowania lokalnych specjałów

Zawody rozpoczną się o godzinie 10:00 i potrwają do niedzieli 23 czerwca do godziny 16:00.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Fot. Organizatorzy

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak