Dron dla bezpieczeństwa

Częstochowską „drogówkę” wspiera w działaniach dron, który ma pomóc poprawić bezpieczeństwo pieszych. Urządzenie pochodzi z Wojewódzkiej Komendy Policji w Katowicach.

Osoby wchodzące na pasy mają minimalne szanse podczas zderzenia z rozpędzonym samochodem. By zwiększyć bezpieczeństwo, policja wykorzystuje do patrolu bezzałogowy statek powietrzny. Maszyna ma za zadanie obserwować zachowania kierowców.

Fot. Częstochowska Poliscja

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak