IMPAKT Włókniarz Częstochowa we wtorek powalczy o punkty

Jutro, 25 czerwca, zawodnicy IMPAKT Włókniarz Częstochowa zawalczą o zwycięstwo z ekipą POLCOPPER AGROMIX Unia Leszno, która jest liderem rozgrywek. Mecz odbędzie się na KRONO-PLAST Arenie przy ul. Olsztyńskiej w ramach X rundy U24 Ekstraligi.

Start zapowiedziany jest na godzinę 15.00, a godzinę wcześniej już będzie można wejść na arenę. Wydarzenie jest organizowane bezpłatnie.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak