Częstochowianin na Mistrzostwach Polski

Częstochowianin Zbigniew Szczęśniak, 22 czerwca wziął udział w IV Otwartych Mistrzostwach Polski / Polish Cup 2/6 – 5km i 10km. Był jedynym przedstawicielem Nordic Team Częstochowa podczas zawodów, które przebiegały przez Leśny Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek, znajdujący się w okolicach Bydgoszczy. W kategorii M60-65, pokonując dystans 5 km zajął 7 miejsce. Gratulujemy!

Fot. Nordic Team Częstochowa

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak