Vasilios Sourlis został zawodnikiem Rakowa Częstochowa

21-letni Grek, Vasilios Sourlis, oficjalnie został zawodnikiem Rakowa Częstochowa. Pomocnik podpisał kontrakt z klubem z Jasnej Góry do 30 czerwca 2026 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata.

Sourlis dołączył do Rakowa z Asterasu Tripolis, gdzie w poprzednim sezonie rozegrał 19 meczów. Jest również to utalentowany zawodnik, który ma potencjał, aby stać się ważną postacią w Rakowie. Jest silnym i dynamicznym pomocnikiem, który dobrze operuje piłką i potrafi strzelać gole. Kibice Rakowa z pewnością z niecierpliwością czekają na jego debiut w barwach swojego nowego klubu.

Fot. Jakub Ziemianin / Raków Częstochowa

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak