Włókniarz Częstochowa rozgrywali wyścigi w Szwecji

Włókniarz Częstochowa rozgrywali wyścigi w Szwecji 25 czerwca.

Kacper Woryna zaliczył bardzo dobry występ, zdobywając 10 punktów i 1 bonus. W każdym z biegów zdobył przynajmniej 2 punkty, a w dwóch biegach wygrał z bonusami.

Mads Hansen również spisał się na medal, zdobywając 11 punktów i 3 bonusy. W trzech biegach wygrał, a w dwóch zdobył po 2 punkty.

Anton Karlsson miał słabszy dzień, zdobywając 3 punkty i 2 bonusy. W dwóch biegach nie zdobył punktów, a w pozostałych dwóch biegach wygrał z bonusami.

Ogólnie rzecz biorąc, żużlowcy Włókniarza Częstochowa spisali się dobrze w meczu Bauhaus Ligan. Zdobyli 24 punkty i 6 bonusów, co dało im drugie miejsce w meczu.

Fot. Włókniarz Częstochowa

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak