Wojciech Cygan członkiem Rady!

Wojciech Cygan został członkiem Rady Nadzorczej Ekstraklasy SA o

Wybrany podczas Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy spółki na sezon 2024/2025 pełni również funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Rakowa Częstochowa. Jest doświadczonym działaczem sportowym, który od wielu lat działa na rzecz rozwoju piłki nożnej w Polsce.

Wybór Wojciecha Cygana do Rady Nadzorczej Ekstraklasy SA jest powszechnie oceniany pozytywnie. Uważa się, że jego doświadczenie i wiedza będą cennym atutem dla spółki.

Fot. Raków Częstochowa

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak