Rugby Club Częstochowa zakończył sezon

Rugby Club Częstochowa zakończył sezon z przytupem. W ramach tej okazji zorganizowano piknik rodzinny na CKS Budowlani.

Było to wspaniałe wydarzenie, które zgromadziło całą społeczność klubu i pozwoliło na wspólne świętowanie osiągnięć sportowych.

Podczas pikniku wszyscy zawodnicy i zawodniczki RCC zostali uhonorowani za swoje zaangażowanie i osiągnięcia w minionym sezonie. Medale wręczał im m.in. Naczelnik Wydziału Kultury i Sportu, Robert Jasiak. Było to miłe i wzruszające zwieńczenie ich ciężkiej pracy.

Po oficjalnej części pikniku odbyły się wewnętrzne mecze we wszystkich kategoriach wiekowych, od przedszkolaków po seniorów. W rozgrywkach wzięli udział również rodzice, którzy mogli na własnej skórze przekonać się o sportowym progresie swoich pociech. To była świetna okazja do integracji i wspólnej zabawy.

Fot. Marek Tęcza Fotografia

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak