Rafał Plewiński triumfuje w kategorii M40 na Nocnym Biegu Świętojańskim!

Rafał Plewiński znakomicie spisał się podczas Nocnego Biegu Świętojańskiego w Gdyni, który odbył się 21 czerwca 2024 roku.

Plewiński wystartował w marszu nordic walking na dystansie 10 kilometrów i zajął wysokie dziesiąte miejsce w klasyfikacji generalnej mężczyzn.

To jednak nie wszystko, ponieważ Plewiński okazał się najlepszy w swojej kategorii wiekowej M40.

Plewiński to doświadczony zawodnik, który ma na swoim koncie wiele sukcesów w zawodach nordic walking. Regularnie bierze udział w imprezach sportowych w całej Polsce i odnosi znakomite wyniki.

Nocny Bieg Świętojański to jeden z najpopularniejszych biegów w Gdyni. Impreza odbywa się co roku w czerwcu i przyciąga tysiące uczestników.

Fot. Nordic Team Częstochowa

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak