Xavier Dziekoński oficjalnie w Koronie Kielce!

20-letni bramkarz Xavier Dziekoński opuścił Raków Częstochowa i zasilił szeregi Korony Kielce. To efekt wykupu opcji przez kielecki klub, który Dziekoński reprezentował już w poprzednim sezonie na zasadzie wypożyczenia.

Dziekoński trafił do Korony w lipcu 2022 roku. Jesienią tamtego sezonu występował głównie w drużynie rezerw, rozgrywając 9 meczów w III lidze. Wiosnę spędził na wypożyczeniu w Garbarnii Kraków, gdzie zanotował 15 występów.

Miniony sezon Dziekoński również spędził w Koronie, gdzie stał się ważnym elementem drużyny. Rozegrał łącznie 30 meczów ligowych, z czego 6 bez straty gola. Dziekoński podpisał kontrakt z Koroną do końca czerwca 2026 roku.

Fot. Raków Częstochowa

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak