Kolejne pożegnania w sztabie czerwono-niebieskich

To koniec pewnej epoki w Rakowie Częstochowa. Po wielu latach pracy z klubem, sztab medyczny opuścili trzej zasłużeni fizjoterapeuci: Piotr Kowalczyk, Wojciech Herman i Leszek Simiłowski.

Piotr Kowalczyk związany był z Rakowem przez imponujące 16 lat, rozpoczynając pracę w 2008 roku, gdy klub grał jeszcze w II lidze. Przez ten czas stał się on nieodłączną częścią zespołu.

Wojciech Herman dołączył do Rakowa w styczniu 2019 roku i przez 5,5 sezonu dbał o zdrowie i sprawność piłkarzy. W tym czasie miał również zaszczyt pracować w sztabie medycznym reprezentacji Polski.

Leszek Simiłowski pracował w Rakowie przez ostatnie trzy sezony, przyczyniając się do kolejnych sukcesów klubu.

Ich odejście oznacza koniec pewnej ery w Rakowie, ale klub z pewnością znajdzie godnych następców. Nowi fizjoterapeuci będą kontynuować pracę nad zapewnieniem piłkarzom optymalnej formy i szybkiego powrotu do zdrowia po kontuzjach.

Fot. Raków Częstochowa/Jakub Ziemianin

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak