Raków już złożył Cracovii ofertę za Makucha

Raków Częstochowa w końcu ruszył na letnim rynku transferowym. Pierwszym wzmocnieniem jest grecki pomocnik Vasilis Sourlis, ale „Medaliki” szukają też napastnika. Idealnie do profilu drużyny pasuje Patryk Makuch z Cracovii, ale jego pozyskanie może okazać się trudne.

Marek Papszun słynie z zamiłowania do wysokich, silnych i świetnie grających głową napastników. Makuch idealnie wpisuje się w ten schemat. W minionym sezonie Ekstraklasy zdobył 5 bramek i zaliczył 5 asyst, co czyni go łakomym kąskiem na rynku transferowym.

Raków już złożył Cracovii ofertę za Makucha, ale została ona odrzucona. „Pasy” w 2022 roku zapłaciły za niego 550 tys. euro Miedzi Legnica i nie chcą go łatwo oddać.

Czerwono-niebiescy nie zamierza rezygnować z Makucha. „Medaliki” cały czas naciskają na Cracovię i liczą na to, że uda im się wynegocjować satysfakcjonującą obie strony cenę.

Fot. Raków Częstochowa

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szanowni Czytelnicy,

Z ogromną przyjemnością witam Was w pierwszym numerze naszej gazety! Jest to dla nas niezwykle ekscytujący moment, ponieważ rozpoczynamy wspólną podróż po fascynującym świecie informacji, inspiracji i refleksji.
Jesteśmy przekonani, że nasza gazeta będzie nie tylko źródłem aktualnych wiadomości, ale także miejscem, gdzie znajdziecie inspirujące historie, ciekawe artykuły oraz głosy ludzi, których opinie i doświadczenia mogą otworzyć nowe perspektywy.
Zapraszam Was serdecznie do aktywnego udziału w naszym projekcie. Wasze pomysły, sugestie i komentarze są nieocenione dla naszej redakcji. Wspólnie możemy tworzyć coś wyjątkowego!
Życzę Wam przyjemnej lektury i inspirujących przeżyć podczas poznawania naszej gazety.

Z poważaniem,

Redaktor Naczelny
Agnieszka Wójciak